MND Gıda Hacettepe’de Başarı Hikayesini Paylaştı

MND Gıda; 20 Mayıs 2015 tarihinde, Hacettepe Üniversitesi tarafından düzenlenen Başarılı Markaların Hikayeleri Sempozyumu’nda yer aldı. MND Gıda Genel Müdürü Hüseyin Şeherli, bu yıl 3.sü düzenlenen sempozyumda, gıda ve reklam sektöründe adını duyurmuş markalarla birlikte meslek sırlarını paylaştı. Saat 14:00’da başlayan ve üç saat süren konferansa; Hacettepe Üniversitesi öğrencilerinin, idari personelinin ve öğretim üyelerinin ilgisi yoğundu.

Hüseyin Şeherli konuşmasında; fikir oluşum aşamasından, son gelinen noktaya kadar olan süreci anlatarak MND Gıda’yı katılımcılara tanıttı. Markalaşma sürecinde karşılaşılan sorunlar ve markanın ulaştığı başarının altında yatan nedenler, genç girişimci adaylarını aydınlattı. Markanın; fabrikalarındaki üretim süreçlerinin ve kalite anlayışının özellikle üstünde duran Hüseyin Şeherli’nin sempozyum sonunda katılımcılara lezzetli bir sürprizi vardı. MND Gıda’nın Kahvaltısıyla Meşhur Lokman sloganıyla yükselen kahvaltılık ve piknik ürünleri öğretici ve eğlenceli güne tat kattı.


MND Gıda Hacettepe’de Başarı Hikayesini PaylaştıMND Gıda Kızılay Kan Bağışı Etkinliği’nde

MND Gıda; 15 Mayıs 2015 tarihinde, Zonguldak’ta Kızılay’ın düzenlediği Kan Bağışı Etkinliği’ne katıldı. Önemli kurumlar, sivil toplum örgütleri ve Büyük Şehir Belediyesi’nin de aralarında yer aldığı 70’in üzerinde katılımcı firma, bu büyük organizasyona katıldı. Bağış etkinliğine gelen kişi sayısının 50.000’in üzerindeydi. MND Gıda ise Zonguldak bayisi Özlem Gıda ile stant açtı ve besleyici lezzetleriyle organizasyona destek oldu.

Stantlarda yer alan MND Gıda ürünleri; tüp Loko fındık kremaları, Bol Fındıklı fındık ezmeleri ve reçeller, bağışçıların enerjilerini geri kazanmalarını sağladı. Bu özel günde, kan bağışının sağlıklı yönlerinin üzerinde duruldu ve sağlıklı bir toplum için gereklilikleri, katılımcılara tekrar hatırlatıldı. Besleyici ürünleriyle güne lezzet ve sağlık katan MND Gıda, Kızılay’ın Kan Bağışı Etkinliği’nde yer almaktan mutluluk duyuyor.


MND Gıda Kızılay Kan Bağışı Etkinliği’nde